за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Код на производ: DM0863-002
Nike

Nike Air Huarache

Код на производ: DM0863-002
На Nike AIR HUARACHE CRATER PRM машките lifestyle патики не им треба Swoosh за да ве истакнат во секоја прилика. Од средниот ѓон, преку ткаените текстилни детали, еластичната ткаенина што го прегрнува вашето стапало и Nike Air амортизирање до Crater ѓонот, овие патики покрај супериорна удобност ви обезбедуваат и долготрајност и сигурност. Ткаениот, разнобоен текстил на горниот дел создава модерен изглед. Оригинално дизајнирано за трчање, Nike Air перничето обезбедува траен комфор. Дополнителната поддршка во пределот на петицата, со комбинација од Nike Grind гума и издолжено јазиче за да го задржите изгледот што го сакате од раните 90-ти. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстил горен дел Nike Air перничиња Дополнителна потпора во пределот на петицата Crater ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
6.923 ДЕН
Заштеда: 2.967 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

На Nike AIR HUARACHE CRATER PRM машките lifestyle патики не им треба Swoosh за да ве истакнат во секоја прилика. Од средниот ѓон, преку ткаените текстилни детали, еластичната ткаенина што го прегрнува вашето стапало и Nike Air амортизирање до Crater ѓонот, овие патики покрај супериорна удобност ви обезбедуваат и долготрајност и сигурност. Ткаениот, разнобоен текстил на горниот дел создава модерен изглед. Оригинално дизајнирано за трчање, Nike Air перничето обезбедува траен комфор. Дополнителната поддршка во пределот на петицата, со комбинација од Nike Grind гума и издолжено јазиче за да го задржите изгледот што го сакате од раните 90-ти.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстил горен дел
 • Nike Air перничиња
 • Дополнителна потпора во пределот на петицата
 • Crater ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 695484-003
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Huarache
  Патики
  Nike Air Huarache