за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Код на производ: DM0029-200
Nike

Nike Air Max 90

Код на производ: DM0029-200
Облечете ги машките патики Nike Air Max 90 и почувствувајте го духот на спортското наследство. Произведени на пресекот на уметност, музика и култура, овие патики помогнаа да се дефинираат 90-тите. Зашиените прекривки и обликуваните пластични детали на петицата додаваат издржливост и иконски изглед од 90-тите. Оригинално дизајнирано за трчање со перформанси, видливото амортизирање Air Max става историја на удобност под вашите нозе. Надворешниот гумен ѓон waffle додава влечење, издржливост и ретро стил. Спецификација: Плиток профил Врвки Среден ѓон од пена Единица Air Max Гумен ѓон waffle.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
8.632 ДЕН
Заштеда: 2.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9.5 43 27.5
 • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Облечете ги машките патики Nike Air Max 90 и почувствувајте го духот на спортското наследство. Произведени на пресекот на уметност, музика и култура, овие патики помогнаа да се дефинираат 90-тите. Зашиените прекривки и обликуваните пластични детали на петицата додаваат издржливост и иконски изглед од 90-тите. Оригинално дизајнирано за трчање со перформанси, видливото амортизирање Air Max става историја на удобност под вашите нозе. Надворешниот гумен ѓон waffle додава влечење, издржливост и ретро стил.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон waffle

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 695484-003
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max 90
  Патики
  Nike Air Max 90