за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
Код на производ: DJ9946-603
Nike

Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM

Код на производ: DJ9946-603
Дозволете класичниот AF1 стил да биде вашиот верен сојузник во секоја пригода со Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM женските lifestyle патики. Елегантно обликуваниот и подигнат средниот ѓон обезбедува автентичен стил, а обложениот кожен горен дел ги доведува овие патики до совршенство. Меката пена под стапалото придонесува за мекоста на чекорот и обезбедува целодневна удобност. Оригинално дизајниран за кошаркарски перформанси, воздушниот ѓон обезбедува траен комфор, додека класичниот гумен надворешен ѓон со додава сигурност и издржливост. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од обложена кожа Среден ѓон од пена со Nike Air перничиња Гумен ѓон.
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
6.433 ДЕН
Заштеда: 2.757 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Дозволете класичниот AF1 стил да биде вашиот верен сојузник во секоја пригода со Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM женските lifestyle патики. Елегантно обликуваниот и подигнат средниот ѓон обезбедува автентичен стил, а обложениот кожен горен дел ги доведува овие патики до совршенство. Меката пена под стапалото придонесува за мекоста на чекорот и обезбедува целодневна удобност. Оригинално дизајниран за кошаркарски перформанси, воздушниот ѓон обезбедува траен комфор, додека класичниот гумен надворешен ѓон со додава сигурност и издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од обложена кожа
 • Среден ѓон од пена со Nike Air перничиња
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Кафена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
  Патики
  Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM