за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Nike W AIR MAX 90 SP
Код на производ: CQ6639-001
Nike

Nike W AIR MAX 90 SP

Код на производ: CQ6639-001
10.690 ДЕН
10.690 ДЕН
7.483 ДЕН
Заштеда: 3.207 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4743-100
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD4340-111
6.923 ДЕН
Заштеда 30%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9752-100
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W AIR MAX 90 SP
Патики
Nike W AIR MAX 90 SP