за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Nike Air Force 1 Sculpt
Код на производ: DC3590-101
Nike

Nike Air Force 1 Sculpt

Код на производ: DC3590-101
Nike Air Force 1 Sculpt се женски патики од познатата Air Force 1 колекција кои ќе ги исполнат сите ваши очекувања. Обликуваниот отвор и отстранетиот ремен на глуждот создаваат совршен изглед со својот минималистички дизајн на овие легендарни кошаркарски патики. Горниот дел е изработен од мека кожа која совршено се витка при секое ваше движење. Мекото вклопување околу глуждот сега е уште пониско за дополнителна удобност. Новите детали во пределот на средината на стапалото додаваат уникатен пресврт на класичниот AF1 изглед. Спецификација: Женски патики – lifestyle Длабок профил Врвки Горен дел од кожа Минималистички дизајн .
9.490 ДЕН
9.490 ДЕН
7.592 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Force 1 Sculpt се женски патики од познатата Air Force 1 колекција кои ќе ги исполнат сите ваши очекувања. Обликуваниот отвор и отстранетиот ремен на глуждот создаваат совршен изглед со својот минималистички дизајн на овие легендарни кошаркарски патики. Горниот дел е изработен од мека кожа која совршено се витка при секое ваше движење. Мекото вклопување околу глуждот сега е уште пониско за дополнителна удобност. Новите детали во пределот на средината на стапалото додаваат уникатен пресврт на класичниот AF1 изглед.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Длабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа
 • Минималистички дизајн

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Force 1 Sculpt
  Патики
  Nike Air Force 1 Sculpt