за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Код на производ: DC0774-501
Nike

Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW

Код на производ: DC0774-501
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Лилакова
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO0750-002
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN1857-800
3.515 ДЕН
Заштеда 45%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW
Патики
Nike WMNS AIR JORDAN 1 LOW