за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Код на производ: DB1550-002
Nike

Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG

Код на производ: DB1550-002
12.190 ДЕН
12.190 ДЕН
12.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 36 23
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7786-001
6.472 ДЕН
Заштеда 20%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN7785-001
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4592-100
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG
Патики
Nike AIR VAPORMAX 2021 FK BG