за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Код на производ: CM8905
Reebok

Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL

Код на производ: CM8905
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 39 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Намена Lifestyle
Боја Розе
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ6523
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ2235
6.152 ДЕН
Заштеда 20%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ2159
5.383 ДЕН
Заштеда 30%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL
Патики
Reebok F/S HI SATIN BOW PORCELAIN PINK/SKULL