за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
adidas LITE RACER K
Код на производ: B75701
adidas

adidas LITE RACER K

Код на производ: B75701
Код на производителот: BTS75
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
1.741 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст Kids
Бренд adidas
Намена Lifestyle
Боја Розе
Колекција Sportswear
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
adidas LITE RACER K
Патики
adidas LITE RACER K