за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Код на производ: CN8490-002
Nike

Nike Air Max 90

Код на производ: CN8490-002
Безвременски, разноврсни, со чисти дизајнерски линии, машките патики Nike Air Max 90 го најавуваат своето враќање во стил. Оригинално дизајниран за оптимални перформанси при трчање, со единица Max Air која ви носи неверојатна удобност со секој чекор. Тие имаат плиток профил со класични врвки и логото на Nike. Дизајнот со низок врв се комбинира со мек, вграден дел околу зглобот за да ви даде врвна удобност и суптилен изглед. Зашиените прекривки и TPU деталите ја нагласуваат удобноста, издржливоста и дизајнот од 90-тите. Гумениот Waffle надворешен ѓон со шема е тука за издржливост, влечење и традиционален стил на Nike. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Лого на Nike Среден ѓон од пена Max Air единица во петицата Гумен Waffle ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

10.890 ДЕН
10.890 ДЕН
8.712 ДЕН
Заштеда: 2.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Безвременски, разноврсни, со чисти дизајнерски линии, машките патики Nike Air Max 90 го најавуваат своето враќање во стил. Оригинално дизајниран за оптимални перформанси при трчање, со единица Max Air која ви носи неверојатна удобност со секој чекор. Тие имаат плиток профил со класични врвки и логото на Nike. Дизајнот со низок врв се комбинира со мек, вграден дел околу зглобот за да ви даде врвна удобност и суптилен изглед. Зашиените прекривки и TPU деталите ја нагласуваат удобноста, издржливоста и дизајнот од 90-тите. Гумениот Waffle надворешен ѓон со шема е тука за издржливост, влечење и традиционален стил на Nike. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Nike
 • Среден ѓон од пена
 • Max Air единица во петицата
 • Гумен Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 695484-003
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max 90
  Патики
  Nike Air Max 90