за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Код на производ: 366822-01
Puma

Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr

Код на производ: 366822-01
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Puma
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 367316-02
2.145 ДЕН
Заштеда 50%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr
Патики
Puma Basket Platform Kiss Anodized Jr