за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Код на производ: 393081-01
Puma

Puma Puma Mayze Luxury Wns

Код на производ: 393081-01
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37 23
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366688-01
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366729-01
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366729-02
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Puma Puma Mayze Luxury Wns
Патики
Puma Puma Mayze Luxury Wns