за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Puma RS-X
Код на производ: 391932-01
Puma

Puma RS-X

Код на производ: 391932-01

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
6.153 ДЕН
Заштеда: 2.637 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 45 45 29.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Puma RS-X
Патики
Puma RS-X