за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM
Код на производ: 83475-AR100
Ipanema

Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM

Код на производ: 83475-AR100
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
981 ДЕН
Заштеда: 109 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 4142 41-42
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Ipanema
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 83475-AR104
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM
Апостолки
Ipanema IPANEMA ANAT CONNECT FEM