за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Код на производ: 11808-22391
Rider

Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD

Код на производ: 11808-22391

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.521 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 3940 39-40
  • 4546 45-46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд Rider
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 12130-AI437
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
745 ДЕН
Заштеда 50%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83420-AE831
595 ДЕН
Заштеда 50%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 12130-AI436
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD
Папучи
Rider RIDER FREE MIX SLIDE AD