за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NIKE DOWNSHIFTER 13
Код на производ: FD6454-103
Nike

Nike NIKE DOWNSHIFTER 13

Код на производ: FD6454-103
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7625-300
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1106-002
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD0204-301
4.941 ДЕН
Заштеда 10%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE DOWNSHIFTER 13
Патики
Nike NIKE DOWNSHIFTER 13