за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Timberland 6
Код на производ: TB010061713
Timberland

Timberland 6" Premium

Код на производ: TB010061713
13.990 ДЕН
13.990 ДЕН
10.492 ДЕН
Заштеда: 3.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 43 43 27
  • 44 44 28
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Timberland
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Timberland 6
Чизми
Timberland 6" Premium