за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Star Wars Runner
Код на производ: ID0378
adidas

adidas Star Wars Runner

Код на производ: ID0378
Код на производителот: MDT45
adidas Star Wars Runner се универзални lifestyle патики за деца. Овие детски патики од adidas се совршен придружник во секоја авантура. Со дизајн инспириран од „Војна на ѕвездите“, од иконски графики на потпетици до шарка што е подготвена за битка, трчање и игра. Лесно се облекуваат и се без врвки значи дека нема време за губење, за да можам веднаш да почнам да истражувам. Без разлика дали трчаат за да ја спасат галаксијата или само трчаат по тобоганот за игралиште. Моќта е силна со овие патики. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси. Спецификација: Детски универзални патики Плиток профил Без врвки Текстилен горен дел EVA газиште Гумен ѓон.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
3.859 ДЕН
Заштеда: 429 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2 34 21
 • 2- 35 21.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Star Wars Runner се универзални lifestyle патики за деца. Овие детски патики од adidas се совршен придружник во секоја авантура. Со дизајн инспириран од „Војна на ѕвездите“, од иконски графики на потпетици до шарка што е подготвена за битка, трчање и игра. Лесно се облекуваат и се без врвки значи дека нема време за губење, за да можам веднаш да почнам да истражувам. Без разлика дали трчаат за да ја спасат галаксијата или само трчаат по тобоганот за игралиште. Моќта е силна со овие патики. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси. Спецификација:

 • Детски универзални патики
 • Плиток профил
 • Без врвки
 • Текстилен горен дел
 • EVA газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Star Wars Runner
  Патики
  adidas Star Wars Runner