за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Daily 3.0
Код на производ: IE5331
adidas

adidas Daily 3.0

Код на производ: IE5331
Код на производителот: KYZ12
adidas Daily 3.0 е машка патика која комбинира чувство на наследство со модерни материјали и дизајн. Изгледајте одлично и чувствувајте се одлично додека шетате низ градот носејќи ја оваа безвременска класика. Додадете допир на удобност во вашето секојдневие со овие машки патики. Горниот дел е направен од измиено платно со иконските 3-Stripes. Класичното брендирање на adidas и тонскиот горен дел со обоени дезени обезбедуваат спортски, лежерен изглед. Спецификација: Машки патики - Lifestyle Стандарден крој Со врзување Горно платно Чорап OrthoLite® Гумен ѓон.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Daily 3.0 е машка патика која комбинира чувство на наследство со модерни материјали и дизајн. Изгледајте одлично и чувствувајте се одлично додека шетате низ градот носејќи ја оваа безвременска класика. Додадете допир на удобност во вашето секојдневие со овие машки патики. Горниот дел е направен од измиено платно со иконските 3-Stripes. Класичното брендирање на adidas и тонскиот горен дел со обоени дезени обезбедуваат спортски, лежерен изглед. Спецификација:

 • Машки патики - Lifestyle
 • Стандарден крој
 • Со врзување
 • Горно платно
 • Чорап OrthoLite®
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6277
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики IG3638
  6.279 ДЕН
  Заштеда 15%
  7.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID9083
  3.644 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Daily 3.0
  Патики
  adidas Daily 3.0