за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike W NIKE REACTX INFINITY RUN 4
Код на производ: DR2670-010
Nike

Nike W NIKE REACTX INFINITY RUN 4

Код на производ: DR2670-010
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
10.341 ДЕН
Заштеда: 1.149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ7929-201
9.801 ДЕН
Заштеда 10%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DR2660-005
11.601 ДЕН
Заштеда 10%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ7884-010
7.911 ДЕН
Заштеда 10%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NIKE REACTX INFINITY RUN 4
Патики
Nike W NIKE REACTX INFINITY RUN 4