за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike PHANTOM GX II ELITE FG
Код на производ: FJ2559-100
Nike

Nike PHANTOM GX II ELITE FG

Код на производ: FJ2559-100
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4343-700
3.221 ДЕН
Заштеда 15%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DJ5968-700
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT0550-600
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike PHANTOM GX II ELITE FG
Патики
Nike PHANTOM GX II ELITE FG