за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike GIANNIS IMMORTALITY 3 ASW
Код на производ: FV4057-600
Nike

Nike GIANNIS IMMORTALITY 3 ASW

Код на производ: FV4057-600
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
5.261 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DD9535-103
4.671 ДЕН
Заштеда 10%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB2239-500
6.472 ДЕН
Заштеда 20%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike GIANNIS IMMORTALITY 3 ASW
Патики
Nike GIANNIS IMMORTALITY 3 ASW