за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NIKE AIR ZOOM TR 1
Код на производ: DX9016-009
Nike

Nike M NIKE AIR ZOOM TR 1

Код на производ: DX9016-009
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
7.281 ДЕН
Заштеда: 809 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1350-434
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NIKE AIR ZOOM TR 1
Патики
Nike M NIKE AIR ZOOM TR 1