за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR EVA LIFT
Код на производ: A09121C
Converse

Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR EVA LIFT

Код на производ: A09121C
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5 35.5 22.5
  • 4 36 23
  • 4.5 37 23.5
  • 5 37.5 24
  • 5.5 38 24.5
  • 6 38.5 24.5
  • 6.5 39 25
  • 7 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Converse
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Fikreta
Fikreta
15.04.2024. 17:04
Super se

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 363696C
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR EVA LIFT
Патики
Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR EVA LIFT