за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
Код на производ: 400617L-CCBL
SKECHERS

SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS

Код на производ: 400617L-CCBL
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27
  • 28 28
  • 29 29
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 34 34
  • 35 35
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 303753L-SMLT
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310518L-RSGD
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS
Патики
SKECHERS INFINITE HEART LIGHTS