за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
PUMA PUMA RUNTAMED
Код на производ: 389236-02
PUMA

PUMA PUMA RUNTAMED

Код на производ: 389236-02
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42,5 42,5
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 44,5 44,5
  • 45 45 29.5
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-02
6.083 ДЕН
Заштеда 30%
8.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393266-01
5.173 ДЕН
Заштеда 30%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-03
6.952 ДЕН
Заштеда 20%
8.690 ДЕН
Додај во кошничка
PUMA PUMA RUNTAMED
Патики
PUMA PUMA RUNTAMED