за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
Код на производ: 395100-01
PUMA

PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD

Код на производ: 395100-01
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23
  • 37.5 37.5 23.5
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387468-10
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 391959-02
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD
Патики
PUMA PUMA KARMEN REBELLE SD