за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
Код на производ: MS327WG
NEW BALANCE

NEW BALANCE NEW BALANCE - 327

Код на производ: MS327WG
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
5.243 ДЕН
Заштеда: 2.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики M2002RSF
8.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CM997HLQ
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CM997HLP
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327
Патики
NEW BALANCE NEW BALANCE - 327