за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
adidas Duramo Spiderman
Код на производ: ID8049
adidas

adidas Duramo Spiderman

Код на производ: ID8049
Код на производителот: NJN11
adidas Duramo Spiderman се lifestyle патики за бебиња. Пријателскиот суперхерој од универзумот на Марвел инспирира имагинативни авантури во овие детски патики на adidas. Спајдермен графиката на страните и мрежестите детали на горниот дел му даваат чувство на забава. Еластичните врвки и лепенките овозможуваат брзо и лесно облекување и собекување. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација: Бебешки патики Плиток профил Еластични врвки Лепенки Марвел графика Гумен ѓон.
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5K 21 12
 • 5-K 22 13
 • 6K 23 13.5
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.5
 • 9-K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Duramo Spiderman се lifestyle патики за бебиња. Пријателскиот суперхерој од универзумот на Марвел инспирира имагинативни авантури во овие детски патики на adidas. Спајдермен графиката на страните и мрежестите детали на горниот дел му даваат чувство на забава. Еластичните врвки и лепенките овозможуваат брзо и лесно облекување и собекување. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Бебешки патики
 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • Лепенки
 • Марвел графика
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  adidas Duramo Spiderman
  Патики
  adidas Duramo Spiderman