за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
NEW BALANCE 2002
Код на производ: M2002RSF
NEW BALANCE

NEW BALANCE 2002

Код на производ: M2002RSF
8.590 ДЕН
8.590 ДЕН
6.013 ДЕН
Заштеда: 2.577 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327HC
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ML610TBC
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ML610TAK
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
NEW BALANCE 2002
Патики
NEW BALANCE 2002