за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
adidas Top Sala Competition
Код на производ: IE7551
adidas

adidas Top Sala Competition

Код на производ: IE7551
Код на производителот: MDM28
adidas Top Sala Competition се кожени машки футсал патики, делумно направени од рециклирани материјали. Забрзајте ја вашата футсал игра. Создадени за стилот на модерен фудбал во затворен простор, овие adidas патики обезбедуваат мек допир и приспособено приземјување благодарение на премиум предниот дел од говедска кожа. Велур во пределот на прстите обезбедува дополнителна издржливост. Од доле, лесниот Lightstrik среден ѓон и гумениот надворешен ѓон за притискање ви помагаат да ги претворите вашите инстинкти во акција. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Спецификација: Плиток профил Со врзување Кожен горен дел со велур во пределот на прстите Lightstrike удобност Гумен ѓон за затворени терени.

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Top Sala Competition се кожени машки футсал патики, делумно направени од рециклирани материјали. Забрзајте ја вашата футсал игра. Создадени за стилот на модерен фудбал во затворен простор, овие adidas патики обезбедуваат мек допир и приспособено приземјување благодарение на премиум предниот дел од говедска кожа. Велур во пределот на прстите обезбедува дополнителна издржливост. Од доле, лесниот Lightstrik среден ѓон и гумениот надворешен ѓон за притискање ви помагаат да ги претворите вашите инстинкти во акција. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Кожен горен дел со велур во пределот на прстите
 • Lightstrike удобност
 • Гумен ѓон за затворени терени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Top Sala Competition
  Патики
  adidas Top Sala Competition