за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
adidas X Crazyfast Club
Код на производ: IF0722
adidas

adidas X Crazyfast Club

Код на производ: IF0722
Код на производителот: MCP11
adidas X Crazyfast Club се удобни фудбалски копачки за во затворен простор, идеални за лесна игра и делумно направени од рециклирани материјали. Ништо не го надминува изливот на чиста брзина. Променете ја играта за момент и оставете ги бранителите зад себе со лесните adidas X Crazyfast Club фудбалски копачки. Гумениот надворешен ѓон на овие патики ви помага да бидете брзи на рамни, внатрешни површини. Мек и издржлив, обложениот текстилен горен дел обезбедува цврсто чувство на топка при дриблинг со голема брзина. EVA во средниот ѓон и перфорираниот јазик ја зголемуваат удобноста. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација: Машки фудбалски копачки за во затворен простор Со врзување Горен дел од обложен текстил Перфориран јазик што дише EVA среден ѓон Текстилна облога.

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas X Crazyfast Club се удобни фудбалски копачки за во затворен простор, идеални за лесна игра и делумно направени од рециклирани материјали. Ништо не го надминува изливот на чиста брзина. Променете ја играта за момент и оставете ги бранителите зад себе со лесните adidas X Crazyfast Club фудбалски копачки. Гумениот надворешен ѓон на овие патики ви помага да бидете брзи на рамни, внатрешни површини. Мек и издржлив, обложениот текстилен горен дел обезбедува цврсто чувство на топка при дриблинг со голема брзина. EVA во средниот ѓон и перфорираниот јазик ја зголемуваат удобноста. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Машки фудбалски копачки за во затворен простор
 • Со врзување
 • Горен дел од обложен текстил
 • Перфориран јазик што дише
 • EVA среден ѓон
 • Текстилна облога

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas X Crazyfast Club
  Патики
  adidas X Crazyfast Club