за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
adidas Amplimove Trainer
Код на производ: IF0954
adidas

adidas Amplimove Trainer

Код на производ: IF0954
Код на производителот: MCM70
adidas Amplimove Trainer се машки патики за тренинг. Отклучете го вашиот најдобар потенцијал во овие adidas патики. Подготвени за тренинзи со висок интензитет или кардио вежби за издржливост. Тие се карактеризираат со мрежест горен дел што дише и TPU прекривки во области кои обезбедуваат дополнителна поддршка за странично движење. Обликуваниот EVA среден ѓон ги апсорбира ударите за да ве придвижи до вашето следно лично најдобро. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација: Машки патики Плиток профил Со врзување adidas лого EVA среден ѓон TPU зајакнување.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Amplimove Trainer се машки патики за тренинг. Отклучете го вашиот најдобар потенцијал во овие adidas патики. Подготвени за тренинзи со висок интензитет или кардио вежби за издржливост. Тие се карактеризираат со мрежест горен дел што дише и TPU прекривки во области кои обезбедуваат дополнителна поддршка за странично движење. Обликуваниот EVA среден ѓон ги апсорбира ударите за да ве придвижи до вашето следно лично најдобро. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • adidas лого
 • EVA среден ѓон
 • TPU зајакнување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  adidas Amplimove Trainer
  Патики
  adidas Amplimove Trainer