за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
adidas Duramo Spider-man
Код на производ: ID8048
adidas

adidas Duramo Spider-man

Код на производ: ID8048
Код на производителот: NJN10
adidas Duramo Spider-man El се детски патики инспирирани од Marvel, кои се подготвени за сите авантури на вашите малечки. Вашиот мал љубител на стрипови може да трча и да игра како никогаш досега во овие adidas Marvel Duramo патики. Лесниот дизајн го прикажува самиот Спајдермен на Марвел на страните, подготвен да започне акција, додека шарата на пајакова мрежа на горниот дел поттикнува имагинарни авантури. Еластичните ремчиња ги прават овие патики лесни за облекување и соблекување, така што вашето дете може да се облече брзо како и неговиот омилен супер херој на Марвел. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација: Детски патики Принт од пајакови мрежи на горниот дел Еластични врвки со лепенки Текстилен горен дел со графика на Спајдермен на Марвел Lightmotion влошки Текстилна внатрешност.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11K 29 17.5
 • 11-K 30 18
 • 12-K 31 19
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 2 34 21
 • 2- 35 21.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Duramo Spider-man El се детски патики инспирирани од Marvel, кои се подготвени за сите авантури на вашите малечки. Вашиот мал љубител на стрипови може да трча и да игра како никогаш досега во овие adidas Marvel Duramo патики. Лесниот дизајн го прикажува самиот Спајдермен на Марвел на страните, подготвен да започне акција, додека шарата на пајакова мрежа на горниот дел поттикнува имагинарни авантури. Еластичните ремчиња ги прават овие патики лесни за облекување и соблекување, така што вашето дете може да се облече брзо како и неговиот омилен супер херој на Марвел. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Детски патики
 • Принт од пајакови мрежи на горниот дел
 • Еластични врвки со лепенки
 • Текстилен горен дел со графика на Спајдермен на Марвел
 • Lightmotion влошки
 • Текстилна внатрешност

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики IF8669
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  adidas Duramo Spider-man
  Патики
  adidas Duramo Spider-man