за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
Код на производ: ID8015
adidas

adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I

Код на производ: ID8015
Код на производителот: MCS65

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4K 20 12
  • 5K 21 12
  • 5-K 22 13
  • 7K 24 14
  • 7-K 25 14.5
  • 8-K 26 15.5
  • 9-K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Колекција Sportswear

Слични производи

adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I
Патики
adidas GRAND COURT 2.0 MARIE CF I