за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Tensaur Sport 2.0 CF
Код на производ: GW6456
adidas

adidas Tensaur Sport 2.0 CF

Код на производ: GW6456
Код на производителот: LKK12
Вртење, скокање, чекорење или несмасно трчање, пешачките бебиња постојано ги тестираат детските унисекс patiki за бебиња adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Значи добри се и за бебиња и за градинка. Велкро ремените го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс детски патики за бебиња Плиток профил Велкро Горен дел од синтетичка кожа Текстилен ентериер Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 12
 • 5K 21 12
 • 5-K 22 13
 • 6K 23 13.5
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.5
 • 9-K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Вртење, скокање, чекорење или несмасно трчање, пешачките бебиња постојано ги тестираат детските унисекс patiki за бебиња adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Значи добри се и за бебиња и за градинка. Велкро ремените го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики за бебиња
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7166
  2.390 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Патики H06302
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.462 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Tensaur Sport 2.0 CF
  Патики
  adidas Tensaur Sport 2.0 CF