за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Код на производ: S32697-BS501
CHAMPION

CHAMPION Locker

Код на производ: S32697-BS501
Champion Locker lifestyle полудлабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Овозможете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето момче. Champion Locker патиките ги галат малите стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Полудлабок профил Врвки Велкро ремен Украсени со Champion симбол Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
Prosečna ocena:
4.9
14 glasova
14 ocena
14
(Oceni)
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 34 34
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion Locker lifestyle полудлабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Овозможете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето момче. Champion Locker патиките ги галат малите стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CHF223B111-02
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  1.434 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32335-GS556
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32698-WW002
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION Locker
  Патики
  CHAMPION Locker