për të gjitha porositë vlera e të cilave është më e madhe se 2990 den.

- për të gjitha porositë me para në dorë ose me kartë pagese elektronike

- me para në dorë ose me kartë pagese elektronike.

ELLESSE SOCKET
Kodi i artikullit: ELS241103-02
ELLESSE

ELLESSE SOCKET

Kodi i artikullit: ELS241103-02

Pavarësisht nëse jeni në palestër, në shteg ose thjesht duke shijuar një stil të relaksuar, sportiv, koleksioni i ri ju sjell ekuilibrin e përsosur të rehatisë dhe funksionalitetit. Nga këpucët tek veshjet dhe pajisjet, modelet më të fundit janë të dizajnuara me fokus në materiale cilësore, ngjyra të gjalla dhe detaje, për t'ju dhënë një ndjenjë rehati dhe performancë më të mirë në çdo rast.

390 ДЕН
390 ДЕН
390 ДЕН
Shuma e kursyer: 0 ДЕН
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3941 39-41
  • 4244 42-44
  • 4547 45-47
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 15 ditësh

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çorape
Gjinia Meshkuj
Qëllimi Lifestyle
Brand ELLESSE
Mosha Të rritur

Produkte të ngjashme

ELLESSE SOCKET
Çorape
ELLESSE SOCKET