për të gjitha porositë vlera e të cilave është më e madhe se 2990 den.

- për të gjitha porositë me para në dorë ose me kartë pagese elektronike

- me para në dorë ose me kartë pagese elektronike.

Ellesse LADIES ELLESE DOTS SNEAKER
Kodi i artikullit: ELS241214-50
Ellesse

Ellesse LADIES ELLESE DOTS SNEAKER

Kodi i artikullit: ELS241214-50

Pavarësisht nëse jeni në palestër, në shteg ose thjesht duke shijuar një stil të relaksuar, sportiv, koleksioni i ri ju sjell ekuilibrin e përsosur të rehatisë dhe funksionalitetit. Nga këpucët tek veshjet dhe pajisjet, modelet më të fundit janë të dizajnuara me fokus në materiale cilësore, ngjyra të gjalla dhe detaje, për t'ju dhënë një ndjenjë rehati dhe performancë më të mirë në çdo rast.

490 ДЕН
490 ДЕН
490 ДЕН
Shuma e kursyer: 0 ДЕН
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
Zgjidhni sasinë: 1 ПАК
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 15 ditësh

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çorape
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Brand Ellesse
Qëllimi Lifestyle
ProdhuesiPentland Brands Limited, Lakeside, Squires Lane London, N3 2QL, UK
ImportuesSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ellesse LADIES ELLESE DOTS SNEAKER
Çorape
Ellesse LADIES ELLESE DOTS SNEAKER