за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
Код на производ: NF0A7X3BJK31
The North Face

The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK

Код на производ: NF0A7X3BJK31
6.490 ДЕН
6.490 ДЕН
4.543 ДЕН
Заштеда: 1.947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • REGS S
  • REGXS XS
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Outdoor
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK
Долен дел тренерки
The North Face W CONVIN PANT TNF BLACK