за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Код на производ: DV9040-010
Nike

Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT

Код на производ: DV9040-010
6.590 ДЕН
6.590 ДЕН
4.613 ДЕН
Заштеда: 1.977 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT
Долен дел тренерки
Nike U NK SB RUGGED TRACK PANT