за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Nike Jordan Paprika
Код на производ: 75B798-023
Nike

Nike Jordan Paprika

Код на производ: 75B798-023
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3T 2-3г.
  • 4T 3-4г.
Изберете ја количината: 1 СЕТ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Деца-момчиња
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Црна
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 75B856-023
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Jordan Paprika
Тренерка
Nike Jordan Paprika