за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT
Код на производ: NESSE046-438
Nike Swim

Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT

Код на производ: NESSE046-438
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.511 ДЕН
Заштеда 10%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT
Костим за капење - едноделен
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG CHARMS MULTI PRINT