за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW
Код на производ: 800315716848
Speedo

Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW

Код на производ: 800315716848
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6г.
  • 7-8 7-8г.
  • 9-10 9-10г.
  • 1112 11-12г.
  • 1314 13-14г.
  • 1516 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW
Машки костим за капење
Speedo DIVE SPL ASHT JM NAVY/YELLOW