за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID
Код на производ: NESSA001-693
Nike Swim

Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID

Код на производ: NESSA001-693
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
2.961 ДЕН
Заштеда: 329 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 26 XS
  • 28 S
  • 30 S/M
  • 32 M
  • 34 L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID
Костим за капење - едноделен
Nike Swim NIKE HYDRASTRONG SOLID