за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ: HR5890
adidas

adidas Essentials

Код на производ: HR5890
Код на производителот: ECP13
adidas Essentials сетот за бебиња е идеален начин за нив да ги направат првите чекори на вистинскиот пат. Вклучува маица со линеарно графичко лого и шорцеви од мек органски памук. Совршен е за лазење, одење и истражување. Овој сет е направен од природни и обновливи материјали како дел од иницијативата на adidas да дизајнира производи без користење на ограничени ресурси и да придонесе за намалување на загадувањето со пластика. Спецификација: Сет за бебиња Маица и шорцеви adidas лого Состав: 100% органски памук.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.519 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 0-3м.
 • 74 6-9м.
 • 80 9-12м.
 • 86 12-18м.
 • 92 18-24м.
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials сетот за бебиња е идеален начин за нив да ги направат првите чекори на вистинскиот пат. Вклучува маица со линеарно графичко лого и шорцеви од мек органски памук. Совршен е за лазење, одење и истражување. Овој сет е направен од природни и обновливи материјали како дел од иницијативата на adidas да дизајнира производи без користење на ограничени ресурси и да придонесе за намалување на загадувањето со пластика. Спецификација:

 • Сет за бебиња
 • Маица и шорцеви
 • adidas лого
 • Состав: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари
  adidas Essentials
  Шорцеви и маица
  adidas Essentials