за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Код на производ: 2073261609
Columbia

Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT

Код на производ: 2073261609
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 2032701348
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT
Шорцеви
Columbia HOLLY HIDEAWAY™ BREEZY SHORT