за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE
Код на производ: 800307616650
Speedo

Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE

Код на производ: 800307616650
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
2.421 ДЕН
Заштеда: 269 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34
  • 36 36
  • 38 38
  • 40 40
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.511 ДЕН
Заштеда 10%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE
Костим за капење - едноделен
Speedo LOGO DEEP UBK 1PC PT AF BLUE