за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Код на производ: 2030731397
Columbia

Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST

Код на производ: 2030731397
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
4.491 ДЕН
Заштеда: 499 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 1916061397
5.033 ДЕН
Заштеда 30%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 1748031278
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 2050951756
3.995 ДЕН
Заштеда 50%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST
Елек
Columbia SILVER RIDGE™ UTILITY VEST