за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo ESSENTIALS 13
Speedo ESSENTIALS 13
Speedo ESSENTIALS 13
Speedo ESSENTIALS 13
Код на производ: 81241216553
Speedo

Speedo ESSENTIALS 13" WSHT JM BLUE

Код на производ: 81241216553
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.251 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 6-7г.
  • M 8-9г.
  • L 10-11г.
  • XL 12-13г.
  • 2XL 13-14г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 800335116524
1.881 ДЕН
Заштеда 10%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 800330716526
1.881 ДЕН
Заштеда 10%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 81241216133
1.251 ДЕН
Заштеда 10%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo ESSENTIALS 13
Шорцеви
Speedo ESSENTIALS 13" WSHT JM BLUE